Ul. Kręta 46/9
62-095 Murowana Goślina

Firma spedycyjna Poznań

Firma spedycyjna z Poznania

W sprawnej spedycji najważniejsza jest sieć sprawdzonych przewoźników, którzy swoje usługi opierają na wysokiej jakości i profesjonalnym podejściu. Usługi spedycji z MARPAW zapewnią właśnie taką obsługę klienta. Lata funkcjonowania na rynku pozwoliły zdobyć stałych i zaufanych współpracowników. Mamy szeroki zakres przewoźników – firm które dobrze wykonują swoją pracę. Jesteśmy w stanie obsłużyć duże firmy logistycznie oraz firmy mające specjalne wymagania związane z transportem ładunku. Oferujemy niezbędne wsparcie w zarządzaniu procesami transportu i spedycji towarów na poziomie miejskim, regionalnym, krajowym i międzynarodowym oraz realizujemy dostawy „door to door”. Poznaj naszą szczegółową ofertę.

Dlaczego spedycja MARPAW?

Terminowość

Bezpieczeńśtwo

Wysoka jakość usług

Spersnalizowane oferty

Firma spedycyjna Poznań

Lata obecności na rynku zaowocowały sprawdzonym systemem organizacji transportu. Logistyka towaru wymaga doświadczenia i wiedzy oraz odpowiedniego zaplecza w postaci floty dostosowanych do różnych przewozów pojazdów. Sprawdzona spedycja w firmach o stabilnej pozycji na rynku to najlepszy wybór, który nie niesie ze sobą ryzyka strat wynikających z opóźnień.

Indywidualne podejście?

W MARPAW traktujemy każdego klienta indywidualnie. Różne zlecenia stawiają przed nami różnego rodzaju wyzwania, ale dzięki rozbudowanej sieci współpracy możemy zaoferować pojazdy o różnej budowie i ładowności w pełni dostosowanej do rodzaju i wagi towaru. Wiemy jak planować logistykę, aby była najkorzystniejsza dla naszego klienta.

W MARPAW gwarantujemy naszym klientom:

  • różne pojazdy w dużej ilości, które zapewnią transport w kraju i za granicą
  • szybkie terminy realizacji przewozów
  • koszt spedycji dopasowany do specyfiki, wielkości i wagi ładunku
  • transport całopojazdowy ładunków od 1,2 ton
  • bieżącą informację o lokalizacji transportowanego ładunku

Nasza oferta jest wciąż dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku i wymagań klienta. Dbamy o to, aby zachowując najwyższą jakość usług korzystać z najnowszych rozwiązań i technologii usprawniających proces spedycji.

Spedycja krajowa

Oferujemy maksymalną elastyczność względem zleceń dotyczących transportu i doskonałą organizację w zakresie spedycji krajowej. Od regularnych przewozów dla niewielkich ładunków w ekonomicznych cenach po specjalistyczne przewozy, jak transport towarów niebezpiecznych: transport ADR oraz transport SENT. Przewidujemy spedycję ładunku na paletach w celu optymalizacji kosztów, a także w pełni dostosowujemy się do potrzeb klienta oraz odbiorcy.

Dbamy o to, aby nasza oferta była dostępna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, co pozwala reagować na sytuacje awaryjne i być zawsze dostępni dla naszych klientów. 

Spedycja Wielka Brytania

Jak większość firm transportowych również MARPAW ma swoją specjalność, jaką jest spedycja Wielka Brytania. Transport towarów do Wielkiej Brytanii to obecnie wyzwanie, ale jednocześnie pożądany kierunek. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiej sieci współpracowników nasza firma transportowa gwarantuje szybką, sprawną i bezpieczną obsługę wszystkich rodzajów transportu do UK.

Oferujemy doskonałe oferty spedycji do UK towarów o różnej charakterystyce i specyfice wymagań przewozowych. Transport towarów niebezpiecznych jest jednym z bardziej wymagających rodzajów transportu. Firma MARPAW oferuje również spedycję takich towarów, a także transport ADRtransport SENT. Spedytorzy odpowiedzialni za Twoja ładunek, mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w zakresie przewozu towarów do Wielkiej Brytanii. Możesz być pewien, że ładunek dotrze bezproblemowo i na czas.

Bezpieczeńśtwo Twojego ładunku z MARPAW

Bezpieczeństwo transportowanych ładunków jest podstawą sprawdzonej spedycji. Wieloaspektowe bezpieczeństwo oferty transportu towaru oferowane przez profesjonalną firmę przewozową obejmuje:

  • odpowiednio sporządzoną dokumentację
  • bezpieczny załadunek
  • odpowiedni, bezpieczny i terminowy transport
  • bezpieczny rozładunek

Te wszystkie aspekty składają się na wysoką jakość usług oferowanych przez MARPAW. Stawiamy na szczegółową, skrupulatnie wypełnioną i kompletną dokumentację przewożonych towarów. Ważne są dla nas kwestie dostosowania umów, ubezpieczenia towaru oraz wszystkie ważne dla klienta aspekty. 

Nasi przewoźnicy współpracują z MARPAW już wiele lat i ręczymy za to, że jakość ich pracy jest zgodna z naszymi wymaganiami i polityką naszej firmy. Jesteśmy pewni, że sprawdzona spedycja to rezultat długofalowej, zadowalającej współpracy i tylko taki rodzaj spedycji możemy zaoferować.

Spedycja - współpraca z MARPAW

Interesuje Cię współpraca z naszą firmą? Skontaktuj się z nami, korzystając z formularza kontaktowego na stronie internetowej firmy, za pośrednictwem adresu mailowego lub telefonicznie. Nasi doradcy
chętnie poznają Twoje oczekiwania i wspólnie wypracujemy najlepszy i najkorzystniejszy system współpracy z zakresu transportu, logistyki i magazynowania. Kompleksowa oferta naszej firmy pozwoli sprostać zadaniom i wymaganiom wielu przedsiębiorców. Sprawdź, co możemy zaoferować Twojej firmie.

Firma spedycyjna spod Poznania

Jesteśmy zaufaną i doświadczoną firmą spedycyjną. Poznań i okolice to podstawowy obszar naszej działalności, skąd przyjmujemy zlecenia. Jednak z uwagi na charakter naszej pracy i dostęp do bogatej floty zróżnicowanych pojazdów, mamy możliwość realizowania zamówień na terenie całego kraju i Europy. A to wszystko sprawnie, terminowo, w korzystnych cenach. Zawsze na czas, bezpiecznie i w szerokim zakresie. 

Spedycja – Poznań i cała Polska

Spedycja jest tak szeroką działalnością, że nie da się jej zawęzić wyłącznie do jednego miasta. Poznań i okolice są rejonem, gdzie z uwagi na siedzibę firmy działamy bardzo prężnie. Jesteśmy jednak gotowi do obsługiwania zleceń na terenie całego kraju oraz Europy, szczególnie zaś w Wielkiej Brytanii.

Podejmujemy się transportu standardowego oraz spedycji SENT i ADR. Wiemy, jak przewozić ładunki niebezpiecznie oraz takie o specjalnych wymaganiach względem zabezpieczenia, warunków oraz czasu przejazdu. Zapraszamy do współpracy!