Ul. Kręta 46/9
62-095 Murowana Goślina

Transport do Wielkiej Brytanii

Transport do Wielkiej Brytanii

MARPAW działa znacznie dalej i prężniej niż tylko na terytorium Polski. Nasza firma od lat rozwija się na arenie międzynarodowej, dążąc do obsługiwania różnych krajów, także spoza Unii Europejskiej. W ostatnim czasie dołączyła do nich Wielka Brytania, a my zauważyliśmy potrzebę wyodrębnienia przewozów na Wyspy jako oddzielnej usługi. 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, która bazuje na indywidualnych potrzebach przedsiębiorców i dostarcza im spersonalizowane rozwiązania. Wśród nich jest kompleksowa organizacja transportów o różnych charakterach – obsługujemy przeprowadzki domów i mieszkań, relokacje firm, transport ładunków standardowych oraz transport towarów niebezpiecznych.

Organizacja transportu międzynarodowego

Wiemy, jak skomplikowane bywają procedury związane z organizacją przewozów międzynarodowych, szczególnie tych, realizowanych poza Unię Europejską. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że tego typu działania klienci chętnie powierzają profesjonalnym spedytorom. Jako firma spedycyjna z Poznania, serdecznie zachęcamy do współpracy, ponieważ:

  • kompleksowo wesprzemy cię w organizacji transportu międzynarodowego,
  • opracujemy optymalne trasy, zarówno pod względem kosztów, jak i długości,
  • zapewnimy dostęp do przestrzeni magazynowej, jeśli będzie taka potrzeba,
  • pomożemy w pakowaniu, ładowaniu, rozładowywaniu, wnoszeniu, montowaniu i demontowaniu,
  • zadbamy o odpowiednie oznakowanie ładunku i dopełnienie wszelkich formalności zarówno w kraju, jak i na granicach (związanych z odprawą celną). 

Chociaż specjalizujemy się w transporcie do Wielkiej Brytanii to równie prężnie działamy na innych trasach i regionach Europy. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach tej oferty!

Zleć przewozy z i do Wielkiej Brytanii

Zapraszamy do współpracy z MARDPAW – firmą transportową, która działa w kraju i za granicą. Zapewniamy, że dzięki przekazaniu nam wszelkich wyzwań związanych z organizacją przewozów, Twoja firma będzie mogła działać bardziej wydajnie, skupiając się na rozwijaniu swojej oferty i zdobywaniu nowych rynków zbytu. 

 

Granice nie są dzisiaj żadną barierą o ile masz partnera, któremu powierzysz organizację transportu do Wielkiej Brytanii. Mamy wysokie ubezpieczenie, doświadczony zespół przewoźników, nowoczesną flotę – możesz nam zaufać! Masz jakiekolwiek pytania o usługi przewozowe za granicę. Zadzwoń do nas lub napisz, chętnie odpowiemy i przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę.