Ul. Kręta 46/9
62-095 Murowana Goślina

Transport ADR

Transport towarów niebezpiecznych

Specyfika niektórych towarów, które są przewożone za pośrednictwem samochodów z naszej floty jest taka, że wymagają one szczególnych warunków. Mowa tu oczywiście o transporcie ADR z Poznania i innych polskich miast. Zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami, szczególnie zaś w Wielkiej Brytanii możesz zatrudnić nas do realizacji tego wymagającego przedsięwzięcia. 

 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i mając na uwadze to, że dysponujemy flotą profesjonalnych pojazdów, gwarantujemy realizację zadań na wysokim poziomie. Współpraca z nami to satysfakcja i realne korzyści!

Transport ADR - Poznań

Jesteśmy firmą spedycyjną z Poznania. Jedną z naszych specjalizacji jest transport towarów niebezpiecznych. Z Poznania wyruszamy niemal we wszystkich kierunkach, zapewniając Ci bezpieczny i sprawny przewóz ładunków, które wymagają specjalnego pakowania, etykietowania oraz mikroklimatu. 

Do transportu ADR kwalifikują się towary, które są uznawane za zagrażające ludziom, zwierzętom oraz środowisku. W standardowym transporcie zachodziłoby spore ryzyko, że przewoźnik straci nad nimi kontrolę i w razie jakiejkolwiek awarii czy problemów na drodze dojdzie np. do katastrofy ekologicznej, wybuchu czy pożaru. 

Nasze rozwiązania są nowoczesne i, co najważniejsze, odpowiadają aktualnym standardom oraz przepisom prawnym. Jako firma transportowa, zrealizowaliśmy setki zleceń, pokonując tysiące kilometrów – dobrze wiemy, co robimy i czego oczekują od nas klienci!

Współpraca przy transporcie ADR

Gwarantujemy udaną współpracę, która zapewni Ci spokój oraz świadomość tego, że zlecenia, które nam powierzasz są realizowane sprawnie i na czas. To możliwe, bo:

  • wybieramy optymalne trasy przejazdów,
  • znamy i przestrzegamy krajowych i międzynarodowych procedur oraz przepisów spedycyjnych,
  • oferujemy kompleksową obsługę transportową – pakowanie, załadunek, rozładunek, magazynowanie, obsługa dokumentów i formalności celnych,
  • zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych przewoźników.

Po naszej stronie jest dopilnowanie formalności – rozumiemy, że możesz nie być pewien, czy Twój ładunek kwalifikuje się do transportu ADR. Zadbamy o jego odpowiednie oznaczenie przy pomocy czterocyfrowego numeru UN, aby umożliwić łatwą identyfikację w miejscu docelowym i po drodze np. w razie kontroli. Przewozimy materiały ciekłe i stałe zapalne, gazy żrące, trujące, zapalne, materiały utleniające, materiały zakaźne, promieniotwórcze oraz inne stanowiące zagrożenie.

Skontaktuj się z nami – zapraszamy nie tylko klientów zainteresowanych transportem z Poznania, lecz z całej Polski!