Ul. Kręta 46/9
62-095 Murowana Goślina

Magazynowanie

W MARPAW posiadamy własną, dostosowaną halę magazynową o wymiarach 550 m2. Przewidujemy możliwość przechowywania towarów różnego typu i w różnych opakowaniach: palety, pudła, skrzynie i towary o nieregularnych kształtach. Dzięki własnemu systemowi zarządzania magazynem pozostawione u nas towary są kontrolowane i w pełni bezpieczne, a także pod stałym nadzorem. Bezpieczeństwo magazynowanych towarów to nasz priorytet.

Magazynowanie MARPAW - postaw na doświadczenie

Firma MARPAW opiera swoją ofertę na kompleksowości usług, a magazynowanie towarów jest jednym z obowiązkowych elementów całości łańcucha dostaw, więc i u nas nie może zabraknąć tej usługi. Proponujemy łatwo dostępny system magazynowania krótko i długoterminowy, całkowicie dostosowując się do potrzeb klienta. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, jak nowoczesne wózki widłowe, które ułatwiają rozładunek, umiejscowienie i przechowywanie Twoich towarów w bezpieczny i sprawny sposób.

Jeśli usługa magazynowania jest potrzebna Tobie lub Twojej firmie sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, jak możemy spełnić Twoje oczekiwania w korzystny finansowo sposób. Uwzględnimy wszystkie potrzeby i wymogi, oferując atrakcyjną propozycję cenową, dostosowaną do Twoich możliwości.

Etapy procesu magazynowania

Zlecając nam magazynowanie towarów, możesz być pewien, że każdy z etapów procesu magazynowania przebiega w profesjonalny, sprawny i bezpieczny sposób. Własna hala magazynowa umożliwiła nam przystosowanie jej do wielu rodzajów ładunków, dzięki czemu logistyka towaru dokonuje się niezwykle sprawnie w każdej fazie magazynowania.

Etapy procesu magazynowania

To jeden z najważniejszych etapów magazynowania, który wymaga skrupulatności i dokładności, aby zweryfikować zgodność zawartości ładunku z podanymi w dokumentacji detalami. Jeżeli ta procedura nie wymaga wyjaśnień, towar może zostać przyjęty przez magazyn. Od tego momentu za bezpieczeństwo
towaru odpowiada magazyn. Przyjęty ładunek w zależności od rodzaju i specyfiki zostaje rozładowany i w bezpieczny sposób przygotowany do magazynowania. Poprawność dokumentacji, a także szczegółowo określone zasady postępowania z towarem są podstawą wysokiej jakości usługi i właściwego zabezpieczenia przedmiotów.

Składowanie towaru w wyznaczonej przestrzeni magazynowej, czyli strefie składowania jest etapem oczekiwania na odbiór. W tym okresie określonego przez klienta czasu towar jest monitorowany i zabezpieczony we wskazany w umowie sposób, dla bezpieczeństwa jego zawartości oraz ochrony przed kradzieżą lub uszkodzeniem. Regularna kontrola strefy składowania optymalizuje bezpieczeństwo towarów poprzez sprawdzanie, czy miejsce, w którym się znajduje, spełnia wymogi ustalone w umowie i nie pojawiły się inne zagrażające własności klienta czynniki.

To przedostatni etap magazynowania towaru. Na bazie dokumentacji przechowywany towar jest przygotowywany do wydania go klientowi lub wskazanemu odbiorcy. Zarówno ścisła kontrola danych w dokumentacji towaru jak i profesjonalne obchodzenie się z ładunkiem są podstawą skuteczności tego
etapu. Ładunek do momentu opuszczenia magazynu jest pod kontrolą obsługi magazynu, która dba o brak uszkodzeń i właściwy transport do odbiorcy.

Ostatnią fazą magazynowania towarów jest wydanie go odbiorcy. Czasami towar wydaje się w całości, czasami częściowo w zależności od umowy z klientem i sporządzoną podczas przyjmowania towaru dokumentacją. Wydawanie towaru wymaga powtórnej weryfikacji zamówienia z dokumentacją, a także załadunek na wskazany środek transportu. Obsługa magazynu ma za zadanie zadbać, aby towar był odpowiednio zabezpieczony i bezpiecznie wydany odbiorcy – bez uszkodzeń zewnętrznych i wewnętrznych.

Jakość magazynowania jest ściśle zależna od doświadczenia firmy oferującej tę usługę. Zarówno owo doświadczenie jak i praktyka wspólnie tworzą system, który pozwala przedstawić atrakcyjną i konkurencyjną ofertę magazynowania. Właśnie dlatego warto postawić na taką firmę, która podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia i doskonale zna swoje zadania w tym zakresie. W MARPAW możemy zagwarantować w pełni jakościową usługę.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W MARPAW jesteśmy świadomi wagi i wartości każdego towaru pozostawionego do składowania przez naszych klientów. Dlatego w naszym magazynie opracowaliśmy odpowiednie systemy bezpieczeństwa, aby zaoferować najwyższej jakości usługę magazynowania. Bezpieczeństwo towaru jest połączeniem wielu elementów – od wyszkolonych pracowników, przez odpowiednie przyjmowanie towarów, składowanie i wydawanie, aż po szczegółową dokumentację każdego zlecenia.

Taka polityka firmy umożliwiła pozyskanie stałych klientów wśród dużych i mniejszych przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Twoje dobra są bezpieczne w naszych magazynach i robimy wszystko, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze świadczonej usługi i jak wielu do tej pory – skorzystali z
naszej oferty ponownie, kiedy znów będzie taka potrzeba.